Ovvo Yoga: Geçmiş ve geleceği an’da buluşturan marka
 
Yoga, pilates, meditasyon yapan herkesin bir noktada kesiştiği filozof Osho, “hayranlık duymaya kendi bedenin ile başla, çünkü sana en yakın olanı o!” diyor. Yine başka bir sözünde ise geçmiş ve geleceği unutmayı, şimdiki zamana sadık kalmayı öğütlüyor. Yoganın temelinde an’da kalmak, sıfırlanmak, zihnen ve bedenen rahatlama düşüncesi yatıyor. Ovvo Yoga ailesi olarak zihnen ve bedenen endişelerden arınmanızı sağlarken aynı zamanda yeniden harekete geçmek için ihtiyacınız olan enerjiyi sizi vermek için birbirinden şık, kaliteli, işlevsel yoga malzemelerini sizlerle buluşturuyoruz. Yoga yapmanın keyifli, dinlendirici ve huzurlu yanını iyi bilen ekibimiz, yogayı daha da keyifli hale getirecek malzemeler tasarlıyor. Yoga yaparken kendinizi tam anlamıyla konsantre olmanızı sağlayacak yoga ekipmanları, zihin yolculuğunuzda, bedenini dinlediğiniz anlarda kendinizi tam anlamıyla özgür hissetmenize yardımcı oluyor. Ovvo Yoga, bu yolculuğun ve an’da kalma sürecinin zarif destekçisi olarak her an yanınızda.
Ruhunuzu özgürleştirecek yoga ekipmanları
 
Yoga matları, yoga sandalyesi, yoga bantları, meditasyon göz yastığı, yoga kemeri ve yoga yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar, aksesuarlar Ovvo Yoga Shop’ta sizleri bekliyor. Gerçek ekipmanlarla yapılan yoganın ruhunuzdaki etkilerini keşfetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey web sitemizde sizlerle. Ovvo Yoga, yoga ve meditasyon anlarında sağlıklı malzemeler kullanmanızı, yoga deneyiminizi iyileştirmeyi hedefliyor. Bu süreçte yenilikçi, modern, şık, işlevsel yoga malzemeleri üreten Ovvo Yoga, yolculuğun keyifle tamamlansında rol oynuyor.
 
İyi hissettirecek şık yoga kıyafetleri
 
Yoga yapmak için zihnen ve bedenen rahat olmanız, ağırlıklardan kurtulmanız gerekiyor. Sıradan kıyafetlerle değil, yogaya özel yoga giysileri ile yoga yapmanın vakti geldi. Minimal, zarif, rahat, özgür yoga giysileri, Ovvo Yoga markasının şık çizgileriyle keşfinizi bekliyor. Bedeninizi özgürleştirirken gerçek anlamda özgür hissetmenizi sağlayacak Ovvo Yoga giysileri, sağlıklı kumaş ve ergonomik tasarımlarıyla yoga deneyimini üst noktalara taşıyor.
Ovvo Yoga ile her şey yolunda!
 
Farkındalığınızı artıran, zihinizi ve bedeninizi yenileyen, bakış açınızı zenginleştiren, size ilham veren, duygularınızı geliştiren, kişisel dengenizi keşfetmenizi sağlayan, karmaşadan sıyrılmanıza yardımcı olan, sizi her anlamda özgürleştiren, hayatı sevdiren, kişisel yolculuğunuzu başlatan yoga; Ovvo ile bambaşka bir seviyeye yükseliyor. Yanınızda Ovvo Yoga malzemeleri varsa, her şey yolunda demektir. Daima ileriye bakan ancak yoganın an’da kalma önerisini göz ardı etmeyen ekibimizle birlikte kişisel yolculuğunuza eşlik etmekten keyif duyuyoruz.
 
Peki, Ovvo Yoga kim? Biz kimiz? Tanışalım mı?
 
Ovvo Yoga’nın BESYO mezunu, 11 yıllık antrenörlük, 7 yıllık ise salon yöneticiliği tecrübesi olan bir çift tarafından yönetildiğini bilmelisiniz. Yogaya ve sporun her türlüsüne yakından aşina olan karı – koca olarak Ovvo Yoga’yı sizlerle buluşturuyoruz. Spor yapmak, ruhunuzu yoga, pilates, meditasyon ile buluşturmak için kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evinizde gerekli ekipmanlara sahip olmanızı sağlamak amacıyla Ovvo Yoga’da kaliteli, ergonomik ve uygun fiyat yoga malzemeleri satışı yapıyoruz. Sporun ruhunu taşıyan, bireysel ihtiyaçlara doğrudan yanıt veren tüm yoga malzemeleri, yıl boyunca sizlerle. Ovvo Yoga, yaşam kalitesini yükselten ürünleriyle yogayı keyifli bir rutine dönüştürüyor. Yoga yapmak için ihtiyacınız olan her şey Ovvo Yoga’da. Ovvo Yoga olarak sizi daha fazla yoga yapmaya sevk edecek kalitede ve nitelikte malzemeleri en ulaşılabilir fiyatlar ile sizlere ulaştırmayı bir görev edinme amacı ile kurulduk.